NAŠE SLUŽBY

Odstraňování graffiti a antigraffiti program

Popis služby

Specializujeme se na odstraňování graffiti, tagů a jiných sprejových a fixových popisků. Odstraníme graffiti z fasády Vašeho domu, z cihel, betonu, kamene, skla či kovu. Poradíme si také s velkoplošnými graffiti.

Povrchy doporučuje chránit speciální anti-graffiti vrstvou. Nabízíme aplikaci transparentní i probarvené ochranné vrstvy, která ochrání proti graffiti, mastnotě či vodě. Tato speciální vrstva nepropustí barvu do podkladové vrstvy a tak je graffiti jednodušší odstranit.

Nabízíme Vám

Hledáte řešení na míru?

Ani individualit se nebojíme a rádi připravíme unikátní řešení přímo pro Vás.

Naše reference

Realizovali jsme

Stojí za námi celá řada spokojených klientů. Prohlédněte si, jaké projekty máme za sebou a přidejte se k našim úspěšným zákazníkům. 

Recenze od našich zákazníků

Napište nám svojí zkušenost s naším společností nebo službou na Moje firma na Googlu.

Naše vize a historie

Již od roku 2004 se zaměřujeme na odstraňování graffiti a ostatních nečistot z fasád, které vznikly při stavebních činnostech nebo povětrnostními vlivy. Dále se zabýváme ochranou povrchů. Díky spolupráci s francouzským renomovaným výrobcem ochranných a čistících přípravků Guard industrie, nasbíraným zkušenostem a špičkové technice, můžeme nabízet profesionální služby v oblasti čištění a ochrany veškerých stavebních materiálů. Ať už se jedná o kámen, beton, keramiku, dřevo či zateplené fasády panelových domů.