NAŠE SLUŽBY

Nátěry betonových konstrukcí, fasád a střech

Popis služby

Betonové konstrukce, mosty či tunely ošetříme ochranným nátěrem, díky kterému bude konstrukce odolnější vůči graffity, oleji, smogu či vlivům počasí. Tento nátěr může být proveden v mnoha barevných odstínech s probarvením 100, 50 nebo 10 %.

Provádíme také nátěry střešních krytin. Odstraníme mechy a řasy ze střešní krytiny, naneseme speciální povrchový nátěr, který omezuje působení povětrnostních vlivů, a prodloužíme tak životnost vaší střechy.

Nabízíme Vám

Hledáte řešení na míru?

Ani individualit se nebojíme a rádi připravíme unikátní řešení přímo pro Vás.

Naše reference

Realizovali jsme

Stojí za námi celá řada spokojených klientů. Prohlédněte si, jaké projekty máme za sebou a přidejte se k našim úspěšným zákazníkům. 

Recenze od našich zákazníků

Napište nám svojí zkušenost s naším společností nebo službou na Moje firma na Googlu.

Naše vize a historie

Již od roku 2004 se zaměřujeme na odstraňování graffiti a ostatních nečistot z fasád, které vznikly při stavebních činnostech nebo povětrnostními vlivy. Dále se zabýváme ochranou povrchů. Díky spolupráci s francouzským renomovaným výrobcem ochranných a čistících přípravků Guard industrie, nasbíraným zkušenostem a špičkové technice, můžeme nabízet profesionální služby v oblasti čištění a ochrany veškerých stavebních materiálů. Ať už se jedná o kámen, beton, keramiku, dřevo či zateplené fasády panelových domů.