NAŠE SLUŽBY

Čistění fasád a střech od řas a mechů s možností impregnace

Popis služby

Povrchy očistíme od zelených a černých mechů a řas bez poškození nátěru. Nečistoty odstraňujeme pomocí chemického přípravku, teplé vody a vysokotlakého čističe. Způsob odstranění přizpůsobíme materiálu a síle znečištění.
Vyčištěné povrchy je možné naimpregnovat a tím zabránit růstu nových mechů a řas. 

Součástí služby je také čištění okapů a okapových svodů profesionální technikou. Okapy jsou nedílnou součástí budovy a jejich ucpání může způsobit zatékání vody pod střechu a fasádu, proto je potřeba je pravidelně čistit.

Nabízíme Vám

Hledáte řešení na míru?

Ani individualit se nebojíme a rádi připravíme unikátní řešení přímo pro Vás.

Naše reference

Realizovali jsme

Stojí za námi celá řada spokojených klientů. Prohlédněte si, jaké projekty máme za sebou a přidejte se k našim úspěšným zákazníkům. 

Recenze od našich zákazníků

Napište nám svojí zkušenost s naším společností nebo službou na Moje firma na Googlu.

Naše vize a historie

Již od roku 2004 se zaměřujeme na odstraňování graffiti a ostatních nečistot z fasád, které vznikly při stavebních činnostech nebo povětrnostními vlivy. Dále se zabýváme ochranou povrchů. Díky spolupráci s francouzským renomovaným výrobcem ochranných a čistících přípravků Guard industrie, nasbíraným zkušenostem a špičkové technice, můžeme nabízet profesionální služby v oblasti čištění a ochrany veškerých stavebních materiálů. Ať už se jedná o kámen, beton, keramiku, dřevo či zateplené fasády panelových domů.