Představení společnosti

Dovolte, abychom Vám krátce představil naši plzeňskou společnost

Soller Cleaning System s.r.o.

Naše společnost byla založena v roce 2004 v Plzni.

Na počátku jsme zaměřili své podnikání především na odstraňování graffiti a ostatních nečistot z fasád, které vznikly při stavební činnosti nebo atmosférickými vlivy.

Časem s rostoucími zkušenostmi a poptávkou jsme se začali zaobírat myšlenkou prevence. V tomto období, píše se rok 2011, jsme začali spolupracovat s renomovanou francouzskou společností Guard Industrie, která vyrábí ekologické ochranné a čistící přípravky, přesně určené pro naše odvětví podnikání. Stejně, jako v jiných oborech, je i pro naše klienty prevence nejekonomičtějším řešením. Například náklady vynaložené na odstranění graffiti z neochráněné fasády jsou podstatně vyšší, než je tomu u fasády ošetřené, protože je nutné znovu fasádu přetírat fasádní barvou. Další výhodou je, že z ošetřených povrchů lze nečistoty beze zbytku odstranit bez porušení podkladu i ochrany, kterou není nutné obnovovat. Produkty firmy Guard Industrie, které ke své činnosti používáme, chrání ošetřený materiál před atmosférickými vlivy a zároveň před slunečním UV zářením, což prodlužuje životnost i barevnou stálost (důležité u barevných fasád).

Dnes můžeme díky nasbíraným zkušenostem a špičkovou technickou podporou nabízet profesionální služby v oblasti čištění a ochrany veškerých stavebních materiálů ať se jedná o kámen, beton, keramiku, dřevo či zateplené fasády panelových domů.

Pokud bychom i Vám mohli pomoci s řešením zdánlivě neřešitelného problému v oblasti čištění a ochrany, nebojte se na nás obrátit, a my nalezneme vhodný způsob řešení daného problému.